1)90 зменшити на різницю чисел 81 і 80??? 2) зменшуване сума чисел 30 і 70 відємник 1 знайти

різницю чисел..???. 3)перший доданок сума чисел 8 і7 другий доданок 60 знайти суму??? .

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдак Слава.
90-(81-81)=90-1=89
(30+70)-1=100-1=99
(8+7)+60=15+60=75