Велосипедист проїхав 110 км., а мотоцикліст на 67 % більше. Скільки кілометрів проїхав мотоцикліст


Ответы на вопрос

Отвечает Красавина Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

110 : 100 * 67 = 110 * 0,67 = 73,7 (км) - мотоциклист проехал на 73,7 км больше

110 + 73,7  = 183,7 (км) - проехал мотоциклист