Перший мотоцикліст був у дорозі 5 годин, а другий – 3 години. Перший мотоцикліст проїхав на 180

км більше, ніж другий. Скільки кілометрів проїхав кожен мотоцикліст окремо, якщо вони рухались з однаковою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратенкова Кира.

Ответ:

1) 5 - 3 = 2

2 години = 180 км

2) 180 : 2 = 90 (км) -- проїхали за 1 год

3) 90*3= 270 км проїхав 2 мотоцикліст

4) 270+180=450 км проїхав 1 мотоцикліст

Отвечает Ермолаев Юра.

Ответ:

1) 5 - 3 = 2

2 години = 180 км

2) 180 : 2 = 90 (км) -- проїхали за 1 год

3) 90*3= 270 км проїхав 2 мотоцикліст

4) 270+180=450 км проїхав 1 мотоцикліст