Допоможіть пошагово розв'язати задачу. Перший мотоцикліст проїхав 320 км, другий- 160 км, рухаючись

з однаковою швидкістю. Перший мотоцикліст був у дорозі на 2 години більше, ніж другий. Скільки часу був у дорозі кожний мотоцикліст? Допоможіть розв. рівн. (35067-х)+52021=70000 з перевіркою

Ответы на вопрос

Отвечает Даминов Марсель.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1) 320 - 160 = 160 (км) - різниця;

2) 160 : 2 = 80 (км/ч) - швидкість мотоциклиста (однакова);

3) 320 : 80 = 4 (ч) -  в дорозі перший мотоцикліст;

4) 160 : 80 = 2 (ч) - в дорозі другий мотоцикліст.

2) (35 067 - х) + 52 021 = 70 000

35 067 - х = 70 000 - 52 021

35 067 - х = 17 979

х = 35 067 - 17 979

х = 17 088

Перевірка: (35 067 - 17 088) + 52 021 = 70 000

17 979 + 52 021 = 70 000

 70 000 = 70 000