2. З одного поля зібрали 240 цкартоплі, а з друго- го — в 2 рази більше. А всієї картоплі

розклалив мішки по 40 кг і завантажили їх на дві машинипорівну. Скільки мішків поклали на кожну ма-шину?70​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Елизавета.

Ответ:

по 900 мешков в каждую машину

Пошаговое объяснение:

240х2=480ц

480+240=720ц

720х100=72000

делим на мешки

72000/40=1800мешков

1800/2 = по 900 мешков