Чому дорівнює у ? 25 - (у - 4) = 30 - 35 Отже, рівняння - це..


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

y=34

Пошаговое объяснение:

25-y+4= 30-35

-y= 30-35-25-4

y=35+25+4-30

y=34