Сума двох чисел дорівнює 38. Знайдіть ці числа, якщо одне з них на 3 менше, ніж друге.


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Сабина.

Ответ:

17,5 и 20,5

Пошаговое объяснение:

Допустим, одно число это х , а другое число это х-3

х+х-3 = 38

2х-3=38

2х=41

х=20,5

х-3=17,5

Проверка:

х+х-3 = 38

20,5+17,5 = 38

38=38