Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,5. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,7 більше

другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Полторакина Кира.

Ответ:

1)5,8 2)11,2

Пошаговое объяснение:

8,5+2,7=11,2

8,5-2,7=5,8

(11,2+5,8)/2=8,5