Поділивши обидві частини рівняння на одне й те саме число, що не дорівнює 0, розв'яжіть рівняння:

а)-40·(-7х+5)=-1600; б)(3х-1,2)·7=10,5. Срочно нужно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Тажиева Аружан.

Ответ:

-40·(-7х+5)=-1600

-7x+5=40

-7x=40-5=35

x=35/-7=-5

(3х-1,2)·7=10,5

3x-1.2=1.5

3x=1.5+1.2=2.7

x=2.7/3=0.9

Пошаговое объяснение: