Визнач порядок дій і знайди значення виразу 128:2+38*6-(674-438)


Ответы на вопрос

Отвечает Gurova Katya.

Ответ:

128/2+38*6-(674-438)=

1)674-438=236

2)128/2=64

3)38*6=228

4)64+228=292

5)292-236=56