З діями, срочно!!!! Спростити вираз і обчислити його значення при х=-5;

-2(2,7х-1)-(6-3,4х)+8(0,4х-2).

Ответы на вопрос

Отвечает Тишунова Саша.

Ответ:

-26

Пошаговое объяснение:

Общее упрощение:

-2(2,7x-1)-(6-3,4x)+8(0,4x-2)=-5,4x+2-6+3,4x+3,2x-16=1,2x-20=(6x)/5 -20

При x=-5:

(6·(-5))/5 -20=-6-20=-26