Помогите написать правильно условие к задачи З двох міст назустріч один одному вирушили два

велосипедисти і зустрілись через 2 год.Перший велосипедист рухався зі швидкістю 12.5 км/год, а другий у 1,1 раза більшою.Знайдіть відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Швидкість першого велосипедиста V₁ = 12,5 км/г, тоді другого V₂ = V1*1.1 = 13,75 км/г. Рухалися назустріч один одному, тому швидкості складаються. У дорозі були 2 години. Складемо рівняння відстані:

S=(V₁+V₂)t

Пыдставимо значення:

S = (12,5+13,75)·2 = 26,25·2 = 52,5 км

Відповідь: Відстань між містами 52,5 км.