Завдання 54 Із двох міст одночасно назустріч один одному вирушили велосипедист і мотоцикліст.

Велосипедист їхав зі швидкістю 12 цілих і 1/2 км/год, а мотоцикліст зі швидкістю в 5 цілих і 2/5 раза більшою. Знайдіть відстань між містами, якщо вони зустрілись через 3 цілих і 1/2 год.___________________________________Завдання 55Ціна товару знизилась зі 215 грн до 129 грн. На скільки відсотків знизилась ціна товару?___________________________________С ПОДРОБНым объяснением!​

Ответы на вопрос

Отвечает Минченкова Мария.

Ответ:

54) 280 [км]; 55) 40%.

Пошаговое объяснение:

54)

(Відстань між містами)=(3 цілих і 1/2 год)*(Велосипедист зі швидкістю+мотоцикліст зі швидкістю);

3 цілих і 1/2 год = 3,5 (часа);

Велосипедист зі швидкістю 12 цілих і 1/2 км/год = 12,5 (км/час);

мотоцикліст зі швидкістю в 5 цілих і 2/5 раза більшою = 12,5*5,4=67,5 (км/час);

(Відстань між містами)=3,5*(67,5+12,5)=280 (км).

55)

если 215 (грн) - это 100%, то 129 (грн) - это 129*100/215=60%, тогда

цена снизилась на 100-60=40%.