У саду є 3 доріжки.Перша доріжка завдовжки 24 см.друга у 4 рази коротша,а третя у 3 рази довша,ніж

друга.Яка завдовжки третя доріжка?

Ответы на вопрос

Отвечает Долгошей Маша.

Ответ:

18 см

Пошаговое объяснение: 1 - 24 см

2 - ?, у 4 рази коротша ніж 1

3- ?, у 3 рази довша ніж 2

1) 24 : 4 = 6 (см) - 2 доріжка

2) 6 × 3 = 18 (см) - 3 доріжка

Відповідь: Третя доріжка - 18 см