Складіть рівняння до задачі. За перший день було прочитано в три рази більше сторінок, ніж за

другий. Скільки сторінок було прочитано кожного дня окремо, якщо всього за ці дні прочитано 356 сторінок? (Кількість сторінок прочитаних за другий день, позначте через х А)х + 3х = 356Б)х - 3х = 356В)х : 3 = 356Г)3х = 356​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даня.

перший день - 3х стор.

другий день - х стор.

РАЗОМ 356 стор.

3х+х=356

4х=356

х=89 (с.) прочитано першого дня

89*4 = 267(с) прочитано другого дня.

Відповідь: рівняння А)х + 3х = 356