За перший день було прочитано в два рази більше сторінок, ніж за другий. Скільки сторінок було

прочитано за перший день, якщо всього прочитано за ці дні 84 сторінки?

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Рахат.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай ст прочитані за 2 день буде Х, тоді за 1 день було прочитано 2Х.               складаємо рівняння.

2Х+Х=84

3Х=84

х=84/3=28

2*28=56 ст прочитано за 1 день