На прямій 15х-13у=9 узято точку,ордината якої =3.Знайдіть абсцизу цієї точки​


Ответы на вопрос

Отвечает Максютова Элина.

Відповідь:

абсциса дорівнює х=3.2

Покрокове пояснення:

y=3;

15x-13*3=9

15x-39=9

15x=9+39

15x=48|:15

x=3.2