За 2 дня туристи проїхали автомобілем 1040 км. З якою швидкістю вони їхали,якщо першого дня вони

були в дорозі 7 годин, а другого—9 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Стасів Софія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)7+9=16 (год,)- всього були в дорозi;

2)1040:16=65(км/год)- швидкiсть з якою ихали туристи.