Побудуй прямокутник зі сторонами 5 см і 3 см. Познач його вершини. Обчисли периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Башлыкова Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:P=2(5+3)=16

Пошаговое объяснение:Периметр рівний сумі всіх сторін, які при цьому попарно рівні між собою. Тому формула периметру прямокутника має вигляд

P=2(a+b).

Сторни прямокутника рівні 5 і 3 см.

Підставляємо значення в формулу периметру прямокутника

P=2(5+3)=16