Побудуй квадрат,сторона якого дорівнює 8 клітинкам.Познач вершини квадрата,виміряй його сторону,

обчисли периметр!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мушенко Георгий.

Ответ:

Періметр квадрата дорівнює 16 см

Пошаговое объяснение:

Квадрат - це чотирикутник, у якого всі сторони рівні і всі кути прямі.

Побудувати квадрат можна за допомогою лінійки. Сторона квадрата за умовою становить 8 клітинок.

Вершини квадрата позначимо буквами A, B, C, D.

За допомогою лінійки виміряємо його сторону АВ. Сторона АВ=4см. Так як усі сторони квадрата рівні, то AB=BC=CD=AD=4см.

Періметр квадрата дорівнює сумі усіх його сторін.

Р = AB+BC+CD+AD=4×АВ=4×4=16см