Помогите не знаю как решить За три дні туристи подолали 126,8 км, причому першого дня пройшли

вдвічі більше, ніж другого, а третього - на 4,6 км менше, ніж другого дня. Скільки кілометрів подолали туристи третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Десятова Лиза.

Ответ 65,7 , 32,85 , 28,25

Пошаговое объяснение:

Нехай другого дня туристи пройшли x км, тоді  першого дня пройшли 2x км, а третього - (x-4,6) км. Всього 126,8 км

Маємо рівняння:

2x+x+x-4,6=126,8

4x=131,4

x=131,4/4

x=32,85 км (другий день)

32,85*2=65,7(км) (перший день)

32,85-4,6=28,25(км) (третій день)