Помогите пожалуйста УМАЛЯЮ СРОЧНО!! Завдання: Задача 1. В одній шафі було в 6 разів більше книг,

ніж у другій. Після того як із однієї шафи взяли 46 книг, а з другої — 18 книг, у першій шафі залишилося на 97 книг більше, ніж у другій. Скільки книг було спочатку в кожній шафі? Задача 2. Човен пройшов за течією річки 2,4 години, а проти течії — 3,2 години. Шлях, пройдений за течією, виявився на 13,2 кілометра довшим від шляху, пройденого проти течії. Знайдіть швидкість човна в стоячій воді, якщо швидкість течії річки 3,5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Непомнящий Увайс.

Ответ:

1 задача

х -книги в 2 шкафу

6х - книги в 1 шкафу

(6х-46)-(х-18)=97

6х-46-х+18=97

5х=97-18+46

5х=125

х=125/5

х=25 книг было первоначально во 2 шкафу

25*6=150 книг было первоначально в 1 шкафу

2 задача

х - швидкість човна в стоячій воді

(х+3,5) - його швидкість за течією річки

(х-3,5) - його швидкість проти течії річки 

 

2,4(х+3,5) - 3,2(х-3,5) = 13,2

2,4х + 8,4 - 3,2х + 11,2 = 13,2

-0,8х = -6,4

х = 8 (км/год)