Ширина прямокутника дорівнює 7 см, а довжина є в 3 рази більшою. Чому дорівнює периметр

пря-мокутника? Чому дорівнює площа прямокутника? как начертить прямокутник пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Кирилл.

Ответ:

40 : 2 = 20 ( см ) сумма длины и ширины  

20 : ( 3 + 1 ) = 5 ( см ) ширина  

5 * 3 = 15 ( см ) длина  

15 * 5 = 75 ( cм² ) площадь  

ОТВЕТ 75 см²