Розв’яжіть рівняння |2х + 1| = 7. У відповідь запишіть суму знайдених коренів рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Матвей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

По определению модуля

2x+1=7                 или           2х+1= -7

2х=7-1                                   2х= -7-1

2х=6                                     2х=-8

х=3                                        х= -4