Периметр трикутника дорiвню 304 см. Одна з його частин у 4 раза бiльше за другу яка на 136 см

меньша вiд третьоï . Знайди сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Алёна.

Ответ:

112,28,164

Пошаговое объяснение:

задача оберненого типу

Іст=4х=4*28=112

ІІст=х=28

ІІІст=х+136=28+136=164

периметр=304

маємо 4х+х+х+136=304

6х=304-136

6х=168

х=28