Тіло рухається за законом S(t)= 1 + 2t2 (S – шлях у метрах t – час у секундах). Обчисліть

швидкість руху в момент t =2с

Ответы на вопрос

Отвечает Лапаева Женя.

V(t)=S'(t)

V(t)=(1+2t²)' = 4t

V(2) = 4*2 = 8 (м/с)