Периметр прямокутника дорівнює 30 см, а його площа54 см*. Знайдіть сторони прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Надюша.

Ответ: 6 i 9 cm

Пошаговое объяснение:

P=2(a+b)

30=2a+2b

a=15-b

S=ab

54=15b-b²

-b²+15b-54=0

D=225-216=9

√D=3

b1=(-15-3)/-2=-18/-2=9 cm

b2=(-15+3)/-2=-12/-2=6 cm

a1=6 cm

a2=9 cm