За зошит і 2 ручки треба заплатити 12 грн, а за зошит і 5 таких ручок-22,5 грн. Скільки коштує одна

ручка?

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомов Паша.

Ответ:

1. 22.5 - 12 = 10.5 (грн) стоять 3 ручки

2. 10.5: 3 = 3.5 (грн) коштує 1 така ручка

відповідь: 3..5 гривень