за зошит і дві ручки треба заплатити 4,8грн., а за зошит и 5 ручок - 10,2грн. Скільки коштує одна

ручка?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Максим.

5-2=3(руч.)

10,2-4,8=5,4(грн) коштують 3 ручки

5,4:3=1,8(грн) коштує одна ручка