Розв'яжіть рівняння X квадрат мінус 5 x мінус 6 дорівнює нулю


Ответы на вопрос

Отвечает Крапивин Александр.

Ответ:

x₁ = 6

x₂ = -1

Пошаговое объяснение:

х² -5х -6 = 0

ищем D

D = b² - 4ac = 25+24=49

x_{1}  = \frac{-b + \sqrt{D} } {2a}  = 6

x_{2}  = \frac{-b - \sqrt{D} } {2a}  = -1