До деякого числа додали його 30% і отримали 101,4. Знайди це число. Будь ласка.


Ответы на вопрос

Отвечает Шумаков Женя.

30% = 30/100 = 3/10 = 0,3 в десятичных дробях

х + 0,3х = 101,4

1,3х = 101,4

х = 101,4 : 1,3

х = 78

Вiдповiдь: число 78.