Накреслити прямокутник довжиною 700мм, а ширина у 2 рази коротша. Обчислити площу і периметр даного

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Егор.

Ответ:

700/2=350 мм ширина

Р=2*(700+350)=2100 мм

S=700*350=245000 мм2

Пошаговое объяснение: