Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі. Швидкість одного з них

становить 70 км/год, а швидкість другого – на 10 км/год менша відшвидкості першого. Через 2,5 год відстань між ними дорівнювала 65 км. Знайдивідстань між містами. ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ПОЖАЙЛУСТА....

Ответы на вопрос

Отвечает Коробкова Екатерина.

Ответ:

390 км

Пошаговое объяснение:

x - расстояние между городами, км.

x-2,5(70+(70-10))=65

x-2,5·130=65

x=65+325=390 км