З одного аеропорту одночасно у протилежних напрямках вилетіли 2 літаки.Швидкість першого 800км/год,

а другого на 150км/год менша.Чому дорівнюватиме відстань між ними через 2год?

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Михаил.

1)800-150=650(км/год)-швидкість 2 літака;

2)650*2=1300(км)- відстань яку проїхав 2 літак;

3)800*2=1600(км)- відстань яку пролетів 1 літак;

4)1600-1300=300(км)

Відповідь:через 2 год відстань між ними буде 300 км.

Звертайся))))