Два літаки вилетіли одночасно з одного аеропорту в одному напрямку. Швидкість першого - 350 км/год,

а другого - 280 км/год. Через дві години польоту пеший зменшив швидкість до 230 км/год. На якій відстані від аеропорту другий літак наздожене перший?

Ответы на вопрос

Отвечает Bai Anastasia.
РЕШЕНИЕ
1) Vc = 350 - 280 = 70 км/ч - скорость первого больше.
2) d = Vc*t = 70 * 2 = 140 км - обогнал первый за 2 ч и  надо второму догнать.
3) Vc = 280 - 230 = 50 км/ч - скорость второго больше.
4) t = d : Vc = 140 : 50 = 2,8 ч - время погони 
5) S = 280 * (2 + 2.8) = 280 * 4.8 = 1344 км от аэропорта вылета - ОТВЕТ