В двох бідонах разом 24 літра молока у першому на 8 літрів більше ніж у другому. Скільки літрів

молока у кожному бідоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Влад.

Ответ:8 и 16 литров

Пошаговое объяснение: x+(x+8)=24. 2x=24-8. 2x=16. X=16:2=8. В первом 8 литров. Во втором 8+8=16 литров

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:

Буду вдячна якщо поставищ, як найкраще

Пошаговое объяснение:

Там за умовою задачі:) Пізно з помилкою написала