2. Сума трьох чисел дорівнює 116. Перше число на 24 більше за друге, а третє число на 10 менше

від другого. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Дархановна Дания.

нехай 2 число = x, тоді 1 число = x+24, 3 число= x-10

x+x+24+x-10=116

3x=116-24+10

3x=102

x=34

отже, 2 число = 34, тоді 1 число = 34+24=58, 3 число = 34-10=24

Отвечает Йонга Рома.

Ответ:

x+x+24+x-10=116

3x+24-10=116

3x=102

x=34

34+24=58

58-10=48

Пошаговое объяснение:

друге число x, перше x+24 третє x-10