Відстань між двома містами 520км. Із цих міст одночасно назустріч один одному виїхали два

автомобілі, один з яких має швидкість 69.7км/год, а другий-67,4км/год. Якою буде відстань між автомобілями через 4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Gurova Katya.

Ответ:28,4км

Пошаговое объяснение:

V1=69,7(км/год)

V2=67,4(км/год)

Щоб дізнатися скільки кожен проїхав за 4 години, треба помножити відстань за годину на 4.

Вийде:

69,7×4=278,8 (км)- перший

67,4×4=269,6 (км)- другий

далі визначаємо скільки вони разом проїхали:

278,8+269,6=548,4 (км)- перший та другий

Далі віднімаємо від довжини дороги сумарну відстань(ту яку проїхали перший та другий):

520-548.4=-28,4

Наявність мінуса говорить про те що вони вже зустрілися і продовжили свій шлях, тож прибираємо мінус, і у нас виходить що через чотири години відстань між ними дорівнює 28,4 кілометрів.