. Відстань між двома містами 720 кілометрів. Із цих міст одночасно назустріч один одному виїхали

два автомобілі. Один автомобіль їхав зі швидкістю 65,8 км/год, другий – - 66,5 км/год. Якою буде відстань через 5 годин між автомобілями?

Ответы на вопрос

Отвечает Синькевич Ксюша.
1) 65,8 * 5 = 329 (км) - проедет 1 авто за 5 часов
2) 66,5 * 5 = 332,5 (км) - проедет 2 авто за 5 часов
3) 720 - (329 + 332,5) = 720 - 661,5 = 58,5 (км) - будет между ними через 5 часов