Бак для води наповнюється двома трубами за 2 год 55хв. Перша труба може наповнити його на 2 год

швидше, ніж друга. За який час перша труба може наповнити бак?

Ответы на вопрос

Отвечает Нечепуренко Ева.

Ответ:

I труба  - ?, на 2 год(160 хв) менше, ніж друга

                                                             разом 2 год 55 хв ( 175 хв)

II труба - ? год

Розв'язання

Нехай друга труба може наповнити бак за X хв, тоді перша труба -- (X-160) хв. Разом 175 хв.

Складаємо рівняння

x + x - 160 = 175

2x = 175 + 160

2x = 335

x = 167.5 (хв)

Отже, перша труба наповне бак за - (167,5 - 160) = 7 хв.