Один верстат за 5 днів виготовлює 150 деталей а інший за 3 дні 120 деталей, Який верстат

виготовить за 20 днів більше деталей і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Абарзадиев Денис.

Ответ:

Другий верстат за двадцять днів виготовить на 200 деталей більше.

Пошаговое объяснение:

150:5=30 (д) - перший верстат за 1 день

120:3=40 (д) - другий верстат за 1 день

30×20=600 (д) - за 20 днів перший верстат

40×20=800 (д) - за 20 днів другий верстат

800-600=200 (д)

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

150:5=30(д)-один вер за один день

120:3=40(д)-інший вер за один день

30*20=600(д) перш за 20 днів

40*20=800(д) другий за 20 днів

800-600=200(д) на стільки другий виготовить  більше деталей

Пошаговое объяснение: