Ширина прямокутника на 12 см більша, ніж довжина. Знайти площу і сторони крямокутника, якщо його

периметр дорівнює 84 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдинова Самира.

Ответ:

Ширина-27

Довжина-15

Пл.-405

Пошаговое объяснение:

Пусть х буде довжина, тоді х+12 ширина складаємо рівняння

2х+2(х+12)=84

2х+2х+24=84

4х=84-24

х=60/4

х=15 довжина

х+12 ширина

15+12=27 ширина

Пл =ширина×довжину

Пл=27×15=405

Отвечает Размовка Максим.

Ответ:

ширина-27 см

довжина-15 см

площа-405 см²

Пошаговое объяснение:

довжина-х+12 см

ширина-х см

Р - 84 см

S - ?

1)2*(x+x+12)=84

2*(2x+12)=84

4x+24=84

4x=84-24

4x=60

x=60/4

x=15(cm)-довжина

2)15+12=27(см)-ширина

3)15*27=405(см²)-площа [s]