у сашка в колекції було в 4 рази білльше солдатиків ніж у юрка.Коли сашко подарував 18 солдатиків

юркові то у них стало порівну. скільки було солдатків у кожного з початку

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у Юры - х солдатиков

У Саши - 4х, тогда

4х-18=х+18

4х-х=18+18

3х=36

х=12

у Юры было 12 солдатиков, у Саши было 48