На екскурсію поїхали 170 учнів.У три великі автобуси сіли по 30 учнів в кожний решта учнів

розмістилася в менших автобусах по 20 чоловік в кожному.Скільки було менших автобусів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшова Дарья.

Ответ: 4

Пошаговое объяснение:

3*30 = 90 - в 3 больших автобуса.

170 - 90 = 80 - осталось

80/20 = 4 - маленьких

Отвечает Ахметзянов Стас.

Ответ:

4 автобуси

Пошаговое объяснение:

1)3*30=90(учнів розмістилися в 3 автобусах

2)170-90=80учнів які розмістилися в малих автобусах

3)80:20=4 малих автобуси

Відповідь: 4 менших автобуси