на екскурсію поїхали 199 учнів. на екскурсію поїхало 199 учнів у кожному з 5 малих автобусів сиділи

20 учнів решта учнів розмістилися у Великих автобусах по 33 учнів кожному скільки було великих автобусів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баширова Элина.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

5×20=100 учнів було в малих автобусах

199-100=99 учнів було в великих автобусах

99÷33=3

було 3 великих автобуси

Отвечает Бобров Федя.

Ответ:

1) 5*20=100

2) 199-100=99

3)99:33=3(велик.автоб)

Це можна зробити 2ма діями

1)5*20=100

2)(199-100):33=3