На екскурсію поїхало 310 учнів. У 4 менших автобусах сиділо по 25 учнів, решта розмістилася в

більшихавтобусах по 30 учнів.Скільки більших автобусів вирушило на екскурсію?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4 * 25 = 100 (чел) - ехали в меньших автобусах

2) 310 - 100 = 210 (чел) - ехали в больших автобусах

3) 210 : 30 = 7 (автоб) - было больших автобусов