Срочно как зделать 1.7x-30=24+x А)12 Б)9 В)-12 Г)18 2.Знайдіть частку від ділення корення

рівняння 5x+6=6-5x на корінь рівняння 0,13(9,8x+5.4)+1.2(4.5x+1)=15 А)18,98 Б) -6,5 В)0 Г) -15

Ответы на вопрос

Отвечает Попков Артём.

Відповідь:

1. 7x-30=24+x

7x-x=30+24

6x=54

x=54:6

x=9

2. 5x+6=6-5x

5x+5x=6-6

10x=0

x= 0:10

x= 0   - перше рівняння

уви, друге не знаю

Покрокове пояснення:

Отвечает Строганов Валера.
1. Х=9 (7х-х=24+30 ; 6х=54 ; х=9)
2. Х=0 ( 5х=-5х ; 5х+5х=0; 10х=0; х=0)
2-в