З молока отримують 8% сиру. Скільки використали молока , щоб отримати 48 кг сиру.?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадиев Карим.

Ответ:

600

Пошаговое объяснение:

1/100*8=0,08

48/0,08=600

Ответ 600

проверка 600/100*8=48