На двох полицях 59книжок коли з першої полиці на другу перекоали 10книжок, а на другу додали ще

9книг. їх стало на обой полицях порівну. Скільки книг було на кожній полиці спочатку 1.ЗАПИС УМОВИ (ОБОВ'ЯЗКОВО)2.Рівняння3. Дії знаходження другої величини4.Відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Женя.

Книги                       Было                Стало

1-я полка                    х                      х - 10

2-я полка                 (59 - х)              (59 - х) + 10 + 9

---------------------------------------------------------------------------

Уравнение:

х - 10 = 59 - х + 10 + 9

х + х = 59 + 19 + 10

2х = 88

х = 88 : 2

х = 44 (кн.) - было на первой полке

59 - 44 = 15 (кн.) - было на второй полке

Вiдповiдь: 44 книги i 15 книг.