Розв'яжіть рівняння: -6(x+2)=4x-17 (розписати рівняння)


Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Андрей.

Відповідь:

-6х-12=4х-17

-6х-4х=12-17

-10х=-5 / * (-1)

10х=5

х=5/10

х=0,5

Покрокове пояснення: